Chcesz, aby impreza, na której się zjawisz była odpowiednio uwieczniona? Nie interesują cię klasyczne zdjęcia ?

Zainwestuj w coś niepowtarzalnego! Już dziś możesz zarezerwować fotobudkę!

 

 

 

 

 

 

 

Jak to działa?

 Nie obawiaj się – oferowana przez nas fotobudka to urządzenie proste i przyjazne w obsłudze! Zautomatyzowany system pozwala na uruchomienie jej zaledwie jednym przyciskiem. W odstępie kilku sekund urządzenie wykona serię zdjęć, na których uwiecznicie się korzystając z własnej kreatywności – my jedynie podsuniemy wam całą paletę teatralnych rekwizytów! Dodatkowo sympatyczna obsługa, która przywiezie specjalnie dla was budkę, zawsze jest chętna do pomocy!Co oprócz budki?

Chcemy wam zaproponować coś alternatywnego w stosunku do zwykłych fotografii, które znajdują się w rodzinnych albumach. Nasz pomysł opiera się na wykorzystaniu całej gamy śmiesznych dodatków, które umożliwią pokazanie was na zdjęciach roześmianych i niecodziennych! Pod wskazany przez was adres dostarczymy prawdziwe, duże różowe okulary, barwne peruki, klasyczne meloniki, szale boa w krzykliwych kolorach, hawajskie naszyjniki, przeróżne maski i wiele, wiele innych!

 

Ile dostaniemy zdjęć?

Fotobudkę wynajmujemy na godziny i to jedyny limit dla was, jako korzystających. Chcąc, abyście świetnie się bawili, nie ustanowiliśmy ograniczeń na zdjęcia. Dzięki temu możecie się przebierać, przeglądać na ekranie i pozować do kolejnych ujęć.

Wszystkie zdjęcia drukowane są na dwóch paskach w formacie 10x15cm. Tylko od was zależy, ile ujęć znajdzie się na każdym pasku (fotobudka umożliwia wykonanie od 1 do 4 zdjęć na każdym z pasków). Urządzenie daje wam także możliwość przebierania w tłach.

Zdjęcia, które wykonacie podczas zabawy otrzymacie od nas na płycie DVD lub pendrivie. Dodatkowo stworzymy dla was galerię on line, którą będziecie mogli prezentować swoim znajomym.

 

 Ile to kosztuje?

Ceny wynajmu fotobudki wraz z pakietem rekwizytów w każdym przypadku ustalamy indywidualnie z samym zainteresowanym. Oferujemy do wyboru trzy pakiety. Niezależnie od wyboru, otrzymujecie od nas w cenie wynajmu zdjęcia, które wykonanie podczas zabawy. Więcej informacji o pakietach i opcjach dodatkowych znaleźć można w zakładce „Oferta”.

 

Gdzie przyjedzie fotobudka?

Nasza fotobudka przyjedzie wszędzie tam, gdzie zostanie zaproszona. Nie ograniczamy się do wybranych miast, nie selekcjonujemy imprez. Jesteśmy otwarci na wszystkich tych, którzy cenią dobrą zabawę i garść humoru! Przemierzymy góry i morza, jeziora i łąki, ale przybędziemy na czas! Pojawimy się na piknikach country, na kaszubskich i góralskich weselach, zagościmy w przedszkolach, pomożemy pokazać inną twarz pracowników w garniturach, chętnie uwiecznimy urodziny u cioci! Na terenie Warszawy dowozimy fotobudkę bezpłatnie.

 

 

Wyślij zapytanie

*

*

* Pola wymagane